OEH Clubrecords Benjamins jongens

60m Dries Peeters 8.99 Vilvoorde 01.07.00
600m
(vanaf 2009)
Lenny Barra 1.49.39 Nivelles 28.09.19
1000m Nick De Feyter 3.25.56 Vilvoorde 30.09.95
Hoog Dries Peeters 1.24 Dilbeek 09.09.00
Ver Dries Peeters 4.45 Vilvoorde 01.07.00
Kogel - 1kg Dries Peeters 10.21 Dilbeek 09.09.00
Hockeybal Jasper Spits 37.61 Huizingen 24.08.13
3-kamp 
60/hockey/hoog
Tim Vanophem 1175pt Dilbeek 12.07.92
4-kamp - oud
60/1000/ver/hockey
Dries Peeters 2122pt Oordegem 21.07.00
4-kamp - nieuw        
60/600/hoog/hockey Quentin Duchenne 1447pt Machelen 29.05.10
60/600/ver/kogel Lenny Barra 1755pt Ninove 12.05.19
60/600/ver/hockey Jasper Spits 1785pt Dilbeek 04.08.13
4x60m Carlo Grancini 37.08 Betekom 02.09.18
  Brecht Devillé      
  Lenny Barra      
  Eden Broothaerts      
3x600m
(vanaf 2009)
Loïc Roubertie 6.16.61 Huizingen 25.08.19
  Vik Braes      
  Lenny Barra      

 

OEH Clubrecords Benjamins meisjes

60m Leyla Anthonissen 9.23 Nivelles 27.09.08
600m
(vanaf 2009)
My-Lien Loenders 2.01.07 Heusden-Zolder 07.07.12
1000m Vanessa Scaunet 3.33.21 Nijvel 24.09.05
Hoog Ellen François 1.14 Huizingen 03.09.05
Ver Evy Seghers 4.00 Dilbeek 05.08.12
Kogel - 1kg Annelies Peetroons 9.02 Ninove 07.09.96
Hockeybal Ilse De Vos 23.76 Machelen 18.05.91
3-kamp - oud
60/ver/kogel
Miek Van Den Vreken 1029pt Lebbeke 16.06.96
4-kamp - nieuw        
60/600/hoog/hockey Fé Spits 950pt Tienen 06.06.15
60/600/ver/kogel My-Lien Loenders 1546pt Oordegem 22.07.12
60/600/ver/hockey My-Lien Loenders 1425pt Dilbeek 05.08.12
  Evy Seghers 1425pt Dilbeek 15.09.12
4x60m Joke De Cock 38.70 Oordegem 19.08.12
  Daphne Dozinel      
  Evy Seghers      
  My-Lien Loenders      
3x600m
(vanaf 2009)
Tine Vastiau 6.50.24 Tienen 30.08.15
  Fé Spits      
  Catho Lucas      

 

OEH Clubrecords Pupillen jongens

60m Quentin Duchenne 8.57 Dilbeek 23.06.12
800m Geert Vanzeebroeck 2.39.6 Anderlecht 28.09.86
1000m Christeophe Dael 3.04.65 Vilvoorde 24.09.94
60mH - 0.76m Amaury Termont 10.36 Kessel-Lo 24.06.06
Hoog Alec Vercruysse 1.50 Machelen 06.06.03
Ver Jasper Spits 4.65 Nivelles 26.09.15
Kogel - 2kg Nolan Huysmans 10.57 Nivelles 23.09.17
Discus - 600gr Nolan Huysmans 27.47 Nivelles 23.09.17
Hockeybal Maxime De Bruycker 46.14 Ninove 03.09.11
3-kamp - oud
60/ver/hockey
Christophe Dael 1449pt Dilbeek 03.09.94
4-kamp - nieuw        
60/1000/hoog/kogel Maxime De Bruycker 2390pt Dilbeek 17.09.11
60/1000/hoog/hockey Jasper Spits 2158pt Tienen 06.06.15
60/1000/ver/kogel Tuur Bras 2173pt Vilvoorde 19.06.10
60/1000/ver/hockey Maxime De Bruycker 2219pt Machelen 02.07.11
1km snelwandelen Daan Van Diest 7.01.18 Huizingen 28.05.05
4x60m Tuur Bras 33.67 Nivelles 26.09.09
  Tijs Lories      
  Jonathan Sacoor      
  Ruben Pint      

3x600m
(vanaf 2009)

Lars Vermaut 5.35.79 Betekom 02.09.18

 

Timo Spits      

 

Lucas Barra      

 

OEH Clubrecords Pupillen meisjes

60m Leyla Anthonissen 8.40 Vilvoorde 26.06.10
800m Katrien Danis 2.47.9 Anderlecht 28.09.86
1000m Miek Van Den Vreken 3.12.84 Sint-Niklaas 19.09.98
60mH - 0.76m Leyla Anthonissen 10.42 Vilvoorde 26.06.10
Hoog Lieve Peeters 1.29 Vilvoorde 21.09.96
Ver Leyla Anthonissen 4.24 Vilvoorde 27.06.09
Kogel - 2kg Annelies Peetroons 11.41 Vilvoorde 28.06.98
Discus - 600gr Annelies Peetroons 29.70 Tienen 30.08.98
Hockeybal llse De Vos 32.94 Ninove 11.09.93
3-kamp - oud
60/hoog/hockey
Céline Hazard 1281pt Anderlecht 01.09.96
4-kamp - nieuw        
60/1000/hoog/kogel Leyla Anthonissen 1984pt Vilvoorde 19.06.10
60/1000/hoog/hockey Lynn Dozinel 1389pt Machelen 26.05.12
60/1000/ver/discus La-My Loenders 1033pt Tienen 06.06.15
60/1000/ver/hockey Febe Ameys 1240pt Machelen 02.07.11
1km snelwandelen Karen Vercruysse 7.50.80 Huizingen 28.05.05
4x60m Britt De Vits 35.00 Nivelles 27.09.14
  My-Lien Loenders      
  Daphne Dozinel      
  Evy Seghers      
3x600m
(vanaf 2009)
Luna Van Nimmen 6.12.35 Kessel-Lo 21.08.11
  Dora De Haseleer      
  Lynn Dozinel      

 

OEH Clubrecords Miniemen jongens

80m Milan Degrève 9.97 Nivelles 26.09.15
150m Gunther Mosselmans 18.6 Dilbeek 11.08.91
200m Geert Vanzeebroeck 27.41 Wespelaar 26.08.88
300m Daan Van Diest 40.15 Nivelles 27.09.08
800m Geert Vanzeebroeck 2.15.58 Anderlecht 25.09.88
1000m Levi De Feyter 2.52.70 Hechtel 01.08.98
80mH - 0.84m Tuur Bras 12.24 Nivelles 23.09.17
150mH / 4H - 0.76m Bram Ghuys 21.35 Vilvoorde 09.09.06
150mH / 3H - 0.76m
               vanaf 2013
Jasper Spits 20.98 Huizingen 16.07.17
Hoog Bram Ghuys 1.65 Lier 08.10.06
Polsstok Maarten De Bruycker 2.72 Huizingen 12.07.15
Ver Gunther Mosselmans 5.68 Dilbeek 28.09.91
Kogel - 3kg Sem Bras 13.14 Anderlecht 03.10.04
Discus - 1kg Sem Bras 39.36 Lanaken 09.10.04
Discus - 750gr
          vanaf 2009
Stijn Van Volsem 37.60 Vilvoorde 03.09.11
Speer - 400gr Gunther Vanzeebroeck 41.00 Obourg 25.08.91
3-kamp - oud
80/hoog/kogel
Geert Vanzeebroeck 1623pt Dilbeek 26.06.88
4-kamp - oud
150/ver/kogel/speer
Gunther Mosselmans 2560pt Dilbeek 11.08.91
5-kamp - nieuw
80/1000/hoog/ver/kogel
Ward De Ceukelaire 2884pt Dilbeek 06.09.14
80/1000/hoog/ver/speer Ward De Ceukelaire 3017pt Vilvoorde 07.06.14
80/1000/hoog/kogel/discus Tuur Bras 3037pt Huizingen 30.06.12
80/1000/hoog/kogel/speer Jasper Spits 2903pt Vilvoorde 10.06.17
80/1000/ver/kogel/discus Tuur Bras 2850pt Vilvoorde 03.06.12
80/1000/ver/kogel/speer Jelle Picalausa 3336pt Anderlecht 26.08.01

9-kamp
VAL demo-teamproject
80/150/800/80H/hoog/ver/kogel
discus/speer

OEH team 4241pt Huizingen 10.08.14
4x80m Maarten De Bruycker 41.15 Nivelles 26.09.15
  Milan Degrève      
  Adrien Loiseau      
  Brent Siccama      
3x600m Brent Siccama 5.09.61 Tienen 30.08.15
  Maarten De Bruycker      
  Milan Degrève      

 

OEH Clubrecords Miniemen meisjes

80m Leyla Anthonissen
Evy Seghers
10.61 Nivelles
Ninove

22.09.12
16.04.16

150m Céline Hazard 19.92 Nivelles 16.09.98
200m Marleen Baggerman 27.32 Anderlecht 25.09.88
300m Jelien Wouters 44.40 Oordegem 12.06.11
800m Linda Vandevelde 2.39.5 Denderleeuw 13.07.85
1000m Sylvie-Anne Elsoucht 3.06.82 Lebbeke 11.08.91
60mH - 0.76m Dorien Van Diest 9.86 Vilvoorde 02.09.06
150mH / 4H - 0.76m Dorien Van Diest 22.69 Vilvoorde 09.09.06

150mH / 3H - 0.76m
                vanaf 2013

Febe Ameys 24.08 Ninove 07.07.13
Hoog Ellen Van Den Berghe 1.59 Dilbeek 07.07.96
Polsstok Febe Ameys 2.15 Huizingen 24.08.13
Ver Lieve Peeters 5.09 Nivelles 26.09.98
Kogel - 2kg Annelies Peetroons 14.56 Tessenderlo 09.08.00
Discus - 600gr Annelies Peetroons 43.27 Ninove 23.09.00
Discus - 750gr
            vanaf 2009
Maureen Wyns 24.79 Obourg 06.08.17
Speer - 400gr Renate Debraekeleer 30.26 Vilvoorde 23.08.92
3-kamp - oud
80/hoog/kogel
Els Baeyens 1328pt Dilbeek 26.06.88
4-kamp - oud
hoog/speer/80/ver
Ellen Van Den Berghe 2561pt Dilbeek 07.07.96
5-kamp
80/1000/hoog/ver/kogel
Jelien Wouters 3015pt Oordegem 25.09.11
80/1000/hoog/ver/discus Robin Degrève 2417pt Huizingen 05.06.10
80/1000/hoog/ver/speer Annelore Desaedeleer 2814pt Dilbeek 06.08.00
80/1000/hoog/kogel/speer Jelien Wouters 2810pt Machelen 02.07.11
80/1000/ver/kogel/discus Jelien Wouters 2528pt Machelen 28.05.11
80/1000/ver/kogel/speer Jelien Wouters 2696pt Lier 02.06.11
80/1000/ver/discus/speer Bo Carlier 1933pt Vilvoorde 03.06.12
4x80m Britt De Vits 41.61 Huizingen 28.08.16
  Ines Gbedassi      
  My-Lien Loenders      
  Evy Seghers      

3x600m
vanaf 2009

Nele Tordeur 5.47.75 Kessel-Lo 22.08.10
  Nesrine Benamor      
  Robin Degrève      

 

OEH Clubrecords Cadetten jongens

100m Gunther Mosselmans 11.29 Oordegem 04.07.93
200m Bart Carlier 22.59 Kessel-Lo 18.05.85
300m Tuur Bras 36.54 Huizingen 24.08.14
400m Jonathan Sacoor 51.66 Oordegem 05.07.14
800m Maarten Van Steen 1.59.73 Sint-Niklaas 15.09.95
1000m Christophe Dael 2.39.42 Dilbeek 21.07.98
1500m Maarten Van Steen 4.07.88 Ninove 29.07.95
mijl Simon Debognies 4.55.16 Vilvoorde 06.05.11
2000m Pieter Debognies 7.13.12 Huizingen 24.08.07
100mH - 0.91m Tuur Bras 13.32 Oordegem 31.08.14
200mH - 0.76m Bram Ghuys 28.13 Dilbeek 21.07.07
300mH - 0.76m Tuur Bras 39.02 Oordegem 31.08.14
1500mST Kevin Desaedeleer 4.44.12 Oordegem 10.09.00
Hoog Bram Ghuys 1.98 Kessel-Lo 07.06.08
Polsstok Kevin De Becker
Maarten De Bruycker
3.20 Huizingen
Mouscron
10.05.09
09.09.17
Ver Gunther Mosselmans 6.40 Dilbeek 26.09.93
Hinkstap Gunther Mosselmans 13.49 Oordegem 04.07.93
Kogel - 4kg Kenneth De Becker 17.43 Huizingen 16.08.09
Discus - 1kg Sem Bras 59.12 Ninove 27.06.06
Discus - 1.75kg/oud Filip Peetrain 40.98 Luik 10.09.89
Hamer - 4kg Kenneth De Becker 30.55 Eeklo 30.08.09
Speer - 600gr/oud Gunther Vanzeebroeck 50.32 Vilvoorde 28.08.93
Speer - 600gr/nieuw Wannes Hubloux 43.45 Merksem 04.05.08
5-kamp
ver/speer/200/discus/1500
Pieter Savenberg 2254pt Vilvoorde 01.10.05
8-kamp
100/ver/kogel/hoog/100H/pss
speer/1000
Kevin De Becker 3781pt Oordegem 28.09.08
10-kamp
VAL demo-teamproject
100/200/1000/100H/pss/hoog/ver/kogel/
discus/speer
OEH team 4111pt Huizingen 10.08.14
4x100m Ruben Pint 45.92 Merksem 22.09.13
  Jonathan Sacoor      
  Tuur Bras      
  Axel Viaene      
4x800m Simon Deboignies 8.55.77 Braine-l'Alleud 19.09.10
  Arno Eylenbosch      
  Michiel Querton      
  Daan Van Diest      

 

OEH Clubrecords Cadetten meisjes

100m Céline Hazard
Evy Seghers
12.44 Oordegem
Huizingen
03.08.00
09.06.18
150m Manon Wyns 21.68 Huizingen 10.08.14
200m Evy Seghers 25.34 Ninove 04.07.18
300m Britt Mosselmans 40.71 Dilbeek 18.07.04
400m Sylvie-Anne Elsoucht 56.95 Nivelles 12.09.93
800m Laura Lemmens 2.08.82 Heusden 29.06.03
1000m Laura Lemmens 2.52.83 Vilvoorde 24.06.03
1500m Annelore Desaedeleer 4.44.58 Bosvoorde 19.09.02
Mijl Laurence Bergmann 5.33.09 Braine-l'Alleud 24.09.06
2000m Laurence Bergmann 7.14.30 Lanaken 27.08.05
80mH - 0.76m Leyla Anthonissen 11.59 Oordegem 30.08.14
200mH - 0.76m Dorien Van Diest 32.59 Dilbeek 21.07.07
300mH - 0.76m Dorien Van Diest 44.15 Izegem 07.09.08
1500mST Annelore Desaedeleer 5.01.25 Aalst 14.09.02
Hoog Liesbeth Feys 1.68 Hasselt 28.05.95
Polsstok Marijke Valk (Ned) 3.41 Utrecht (Ned) 08.07.07
  Febe Ameys 2.50 Oordegem 21.08.14
Ver Liesbeth Feys 5.69 Diest 28.05.95
Hinkstap Stephanie Bourgeois 11.91 Dilbeek 08.08.99
Kogel - 3kg Annelies Peetroons 14.67 Oordegem 22.05.02
Discus - 1kg Annelies Peetroons 43.23 Oordegem 07.09.02
Speer - 500gr Katrien Wouters 37.90 Lier 29.06.08
Hamer - 3kg Maureen Wyns 41.92 Sint-Niklaas 19.10.19
5-kamp 
       
80H/hoog/ver/kogel/speer Florence Van Boxstael 2327pt Oordegem 22.09.07
100/800/hoog/kogel/speer Jelien Wouters 2553pt Machelen 26.05.12
100/800/ver/kogel/speer Manon Wyns 2190pt Machelen 10.05.14
100/800/hoog/ver/speer Jelien Wouters 2571pt Ninove 03.06.12
vrije 5-kamp vanaf 2011
100/800/hoog/ver/kogel
Jelien Wouters 2939pt Dilbeek 07.09.13
6-kamp
80H/hoog/kogel/ver/speer/800
Ellen Van Den Berghe 3803pt Tessenderlo 23.08.98
9-kamp
Val demo-teamproject
100/150/800/80H/pss/hoog/
ver/kogel/speer
OEH team 3741pt Huizingen 10.08.14
4x100m Britt De Vits 48.87 Andenne 16.09.18
  Evy Seghers      
  My-Lien Loenders      
  Ines Gbedassi      
4x800m Lore Geypen 9.35.60 Braine-l'Alleud 21.09.08
  Charlotte Vanderstichele      
  Gaëlle Somville      
  Sarah Eylenbosch      

 

OEH Clubrecords Scholieren jongens

100m Axel Viaene 11.01 Huizingen

06.06.15

200m Laurens François 21.55 Oordegem 01.06.13
300m Jonathan Sacoor 34.35 Oordegem 30.04.16
400m Jonathan Sacoor 47.71 Tbilissi (Geo) 14.07.16
800m Thomas Engels 1.55.82 Merksem 20.08.16
1000m Jeroen D'hoedt 2.29.40 Brasschaat 31.07.07
1500m Jeroen D'hoedt 3.55.98 Kessel-Lo 09.06.07
mijl Sebastien Bergmann 4.34.51 Braine-l'Alleud 24.09.06
2000m Jeroen D'hoedt 5.34.14 Tielt 10.09.06
3000m Simon Debognies 8.35.14 Anderlecht 16.06.13
110mH - 0.91m Tuur Bras 13.42 Tbilissi (Geo) 16.07.16
110mH - 1.00m Gunther Mosselmans 15.14 Oordegem 11.09.95
300mH - 0.84m Sam Vanophem 38.35 Sint-Niklaas 02.10.94
400mH - 0.84m Tuur Bras 52.96 Lier 08.05.16
2000mST - 0.91m Harry Thelis 6.16.60 Aalst 05.07.95
Hoog Bram Ghuys 2.14 Singapore (Sgp) 21.08.10
Polsstok Rowan Degrève 3.90 Heusden-Zolder 16.09.17
Ver Davy Mertens 6.72 Oordegem 06.09.98
Hinkstap Gunther Mosselmans 14.20 Hasselt 11.09.94
Kogel - 5kg Kenneth De Becker 16.77 Lier 05.06.10
Discus - 1.5kg Sem Bras 56.04 Tessenderlo 10.09.08
Discus - 1.75kg (oud) Stefan De Prijcker 50.92 Diepenbeek 16.10.88
Hamer - 5kg Stefan De Prijcker 22.40 Heverlee 16.05.87
Speer - 700gr Niel Mory 62.61 Aalst 07.08.16
5-kamp
ver/speer/200/discus
1500
Gil Steenhouwer 2370pt Oordegem 22.09.07
8-kamp - oud
ver/kogel/pss/400/
110h/discus/hoog/speer
Bruno Troch 4582pt Dilbeek 09.10.93
9-kamp - oud
100/ver/kogel/pss/
110H/discus/hoog/
speer/1500
Gunther Mosselmans 5525pt Dilbeek 06.08.95
9-kamp - nieuw
100/ver/kogel/pss/
110H/discus/hoog/
speer/1500
Bram Ghuys 5331pt Oordegem 27.09.09
4x100m Jitse Mievis 42.69 Tienen 30.08.15
  Jonathan Sacoor      
  Tuur Bras      
  Axel Viaene      
4x800m Olivier Van Cauwenbergh 8.01.37 Nivelles 22.09.96
  Bart Rimez      
  Ben Rillaert      
  Maarten Van Steen      

 

OEH Clubrecords Scholieren meisjes

100m Evy Seghers 12.32 Braine-l'Alleud 16.06.19
200m Sylvie-Anne Elsoucht 25.11 Tessenderlo 02.07.95
300m Sylvie-Anne Elsoucht 39.71 Alken 29.07.95
400m Sylvie-Anne Elsoucht 54.98 Bath (Gbr) 11.07.95
800m Ine Claus
Laura Lemmens
2.08.01 Hechtel
Hechtel
30.07.94
21.05.05
1000m Ine Claus 2.49.57 Heizel 19.08.94
1500m Ine Claus 4.26.58 Duffel 23.05.94
mijl Annelore Desaedeleer 4.57.40 Heverlee 05.06.04
2000m Annelore Desaedeleer 6.31.50 Brasschaat 12.07.03
3000m Ine Claus 9.45.92 Tessenderlo 03.09.94
100mH - 0.76m Dorien Van Diest 13.83 Brugge 15.08.09
400mH - 0.76m Deborah Bièr 60.27 Brussel 30.06.01
2000mST Annelore Desaedeleer 6.56.79 Woluwe 12.06.04
Hoog Ellen Van DEn Berghe 1.62 Dilbeek 08.05.99
Polsstok Marijke Valk (Ned) 3.40 Zele 24.05.08
Ver Marleen Decoen 5.76 Kessel-Lo 26.06.82
Hinkstap Liesbeth Feys 11.76 Vilvoorde 19.05.96
Kogel - 3kg - oud Renate Debraekeleer 11.37 Diest 28.05.95
Kogel - 4kg Annelies Peetroons 13.08 Tessenderlo 04.09.04
Kogel - 3kg
vanaf april 2012
Dani Maluta 15.30 Vilvoorde 06.05.17
Discus - 1kg Annelies Peetroons 49.11 Eeklo 18.09.04
Speer - 600gr - oud Renate Debraekeleer 35.90 Lebbeke 12.04.95
Speer - 600gr - nieuw Manon Wyns 36.09 Braine-l'Alleud 29.05.16
Speer - 500gr
vanaf april 2012
Manon Wyns 40.68 Kessel-Lo 15.08.16
Hamer - 4kg Nele Van Nerom 22.49 Eeklo 17.10.09
Hamer - 3kg
vanaf april 2012
Manon Wyns 40.21 Mol 27.08.16
5-kamp
100H/kogel/hoog/ver/
800
Ellen Moons 876pt Oordegem 22.09.07
7-kamp
100H/hoog/kogel/200/
ver/speer/800
Ellen Van Den Berghe 4455pt Herve 22.08.99
4x100m Leslie Kassongo 50.31 Brussel (MVD) 05.09.14
  Kjenta Schets      
  Chloë Meert      
  Robin Degrève      
4x800m Katrien Desmedt 10.04.34 Vilvoorde 01.10.95
  Cindy Vercammen      
  Birgit Wilmsen      
  Nancy Van Den Driesch      

 

OEH Clubrecords Junioren heren

100m Bart Carlier 10.79 Dilbeek

02.07.89

200m Jonathan Sacoor 21.26 Oordegem 23.08.18
300m Jonathan Sacoor 33.13 Huizingen 20.08.17
400m Jonathan Sacoor 45.03 Tampere (Fin) 13.07.18
800m Thomas Engels 1.49.43 Ninove 28.07.18
1000m Raf Tilburgh 2.27.1 Dilbeek 21.07.94
1500m Isaac Kimeli 3.43.44 Ninove 27.07.13
mijl Dieter Berghmans 4.32.20 Oordegem 16.06.01
2000m Isaac Kimeli 5.05.59 Huizingen 10.08.13
3000m Isaac Kimeli 8.03.90 Gentbrugge 03.08.13
2 mijl Sebastien Bergmann 9.51.11 Huizingen 24.08.07
5000m Simon Debognies 14.06.82 Ninove 02.08.14
10000m Jeoen D'hoedt 30.13.41 Lebbeke 02.05.09
uurloop Stijn Boon 16864m Huizingen 09.10.04
h/marathon Pieter Debognies 1.22.19 Leuven 14.03.12
110mH - 1.00m Michael Obasuyi 13.38 Mannheim (Deu) 23.06.18
110mH - 1.06m Michael Obasuyi 13.75 Ninove 28.07.18
400mH - 0.91m Tuur Bras 52.41 Brussel 14.05.17
2000mST Harry Thelis 6.15.63 Vilvoorde 13.08.96
3000mST Jeroen D'hoedt 8.51.76 Novi Sad (Srb) 26.07.09
Hoog Bram Ghuys 2.16 Mouscron 09.09.12
Polsstok Rowan Degrève 4.20 Vorst 26.10.19
Ver Michael Obasuyi 7.40 Gentbrugge 13.05.18
Hinkstap Gunther Mosselmans 14.67 Vilvoorde 23.06.96
Kogel - 6kg Kenneth De Becker 16.42 Huizingen 28.07.12
Kogel - 7.2kg Kenneth De Becker 13.85 Kessel-Lo 19.05.12
Discus - 1.75kg Sem Bras 54.25 Halle (Deu) 15.05.10
Discus - 2kg Sem Bras 49.67 Oordegem 02.08.09
Hamer - 6.2kg Tim Snellings 28.40 Ninove 31.05.96
Speer - 800gr Niel Mory 66.19 Deurne 15.09.18
5-kamp
ver/speer/200/discus/1500
Gil Steenhouwer 2651pt Ninove 03.05.09
10-kamp
100/ver/kogel/hoog/400/
110H/discus/pss/speer/1500
Bram Ghuys 6570pt Dilbeek 05.08.12
4x100m Jitse Mievis 41.58 Mouscron 10.09.17
  Axel Viaene      
  Tuur Bras      
  Jonathan Sacoor      
4x400m Tuur Bras 3.19.60 Mouscron 10.09.17
  Thomas Engels      
  Axel Viaene      
  Jonathan Sacoor      
4x1500m Roel Robberecht 16.20.39 Oordegem 11.09.95
  Dirk Mollaert      
  Carl Noens      
  Kurt Rottiers      

 

OEH Clubrecords Junioren vrouwen

100m Leyla Anthonissen 12.33 Brussel

07.05.17

200m Leyla Anthonissen 24.83 Brussel 07.05.17
300m Lyne Camara 40.85 Aalst 29.09.18
400m Sylvie-Anne Elsoucht 56.31 Ninove 03.08.96
800m Lindsey De Grande 2.07.76 Ninove 09.08.08
1000m Sylvie-Anne Elsoucht 2.53.14 Brussel 23.08.96
1500m Lindsey De Grande 4.23.08 Hulst (Ned) 12.05.08
mijl Sabrina Heymans 5.01.96 Oudenaarde 23.08.97
2000m Annelore Desaedeleer 6.28.08 Vilvoorde 28.06.05
3000m Lisa Rooms 9.43.42 Huizingen 06.06.15
5000m Annelore Desaedeleer 17.08.24 Oordegem 24.08.06
10000m Kristel Geeroms 43.55.09 Wespelaar 20.09.02
H/marathon Annelore Desaedeleer 1.34.07 Oostende 30.09.06
100mH - 0.84m Dorien Van Diest 13.80 Mouscron 09.09.12
400mH - 0.76m Michèle Kabata 62.46 Woluwe 05.06.88
2000mST Annelore Desaedeleer 6.43.55 Beveren 02.09.06
3000mST Annelore Desaedeleer 10.32.87 Ninove 29.07.06
Hoog Gunilde Simeons
Sophie Massaer
1.60 Neerpelt
Naimette
07.05.89
04.05.97
Polsstok Yvette Caldenhove (Ned) 3.60 Duffel 28.05.01
Ver Marleen Decoen 5.80 Kessel-Lo 18.05.83
Hinkstap Jenny Jacobs 12.18 Brussel 06.07.97
Kogel - 4kg Annelies Peetroons 13.56 Saint-Mard 13.05.06
Discus - 1kg Annelies Peetroons 54.42 Peking (Chn) 19.08.06
Hamer - 4kg Manon Wyns 36.18 Obourg 15.10.17
Speer 600gr - oud Jenny Jacobs 36.34 Herve 27.07.97
Speer 600gr - nieuw Manon Wyns 37.90 Obourg 14.10.18
Gewichtwerpen - 5.45kg Manon Wyns 8.79 Sint-Niklaas 30.06.18
Werp 5-kamp
kogel/discus/speer/
hamer/gewichtwerpen
Manon Wyns 2422pt Sint-Niklaas 30.06.18
7-kamp - oud
100H/hoog/kogel/200
ver/speer/800
Jenny Jacobs 4793pt Herve 27/07.97
4x800m Katrien Desmedt 10.00.48 Brugge 07.09.97
  Kirsten Heymans      
  Daisy Martel      
  Sabrina Heymans      

 

OEH Clubrecords Senioren mannen

100m Martijn Ungerer (Ned) 10.44 Oordegem 04.07.98
  Kris Poté 10.73 Brussel 07.08.82
200m Martijn Ungerer (Ned) 21.13 Oordegem 04.07.98
  Jonathan Sacoor 21.48 Heusden-Zolder 20.07.19
300m Bart Carlier 34.29 Lommel 25.04.92
400m Jonathan Sacoor 45.03 Doha (Qat) 27.09.19
600m Dimitri Goedefroot 1.31.30 Merksem 22.06.19
800m Isaac Kimeli 1.46.93 Oordegem 04.06.16
1000m Jeroen D'hoedt 2.22.84 Lisse (Ned) 14.05.11
1500m Jeroen D'hoedt 3.36.07 Oordegem 02.08.11
mijl Isaac Kimeli 3.59.35 Birmingham (Eng) 20.08.17
2000m Jeroen D'hoedt 5.05.56 Huizingen 10.08.13
3000m Simon Debognies 7.51.26 Huizingen 10.06.17
2 mijl Tom Van Hooste 8.41.31 Woluwe 11.06.06
5000m Isaac Kimeli 13.13.02 Brussel 01.09.19
10000m Tom Van Hooste 28.21.21 Cammaiore (Ita) 04.05.02
20000m Rik Lintermans 1.10.34 Lebbeke 21.09.91
1 uur Alain Van Laethem 18712m Heverlee 18.09.86
marathon Tom Van Hooste 2.10.36 Rotterdam (Ned) 13.04.08
110mH - 1.06m Michael Obasuyi 13.54 Oordegem 01.06.19
400mH - 0.91m Tuur Bras 51.57 Brussel 01.09.19
2000mST Dries Busselot 5.43.11 Beveren 02.09.06
3000mST Pieter Desmet 8.23.89 Heusden-Zolder 18.07.09
Hoog Bram Ghuys 2.26 Nieuwpoort 15.07.18
Polsstok Wesley Rombaut 5.35 Brussel 18.07.99
Ver Didier Mommaert
Pierre-Henri Prudent
7.25 Brussel
Manhay
06.07.97
13.10.01
Hinkstap Steven Israël 14.61 Heverlee 14.05.00
Kogel - 7.2kg Wim Blondeel 18.56 Heverlee 17.06.00
Discus - 2kg Filip Peetrain 56.46 Gentbrugge 06.10.01
Hamer - 7.2kg Ronald Gram (Ned) 67.75 Gent 22.07.98
  Gil Steenhouwer 38.48 Nivelles 19.05.19
Speer 800gr Thomas Smet 72.76 Ninove 02.08.14
Gewichtwerpen - 15,880kg Kevin De Becker 12.13 Sint-Niklaas 19.06.16
5-kamp
Ver/speer/200/discus/
1500
Sem Bras 2622pt Burcht 04.10.14
10-kamp
100/ver/kogel/hoog/400
110H/discus/pss/speer/
1500
Wesley Rombaut 6678pt Dilbeek 25.07.98
werp 5-kamp
kogel/discus/speer/
hamer/gewichtwerp
Gil Steenhouwer 2766pt Sint-Niklaas 24.06.17
4x100m Didier Mommaert 42.83 Brussel 16.05.99
  Pierre-Henri Prudent      
  Hubert Grossard      
  Kay Schaafsma (Ned)      
4x200m Jitse Mievis 1.26.65 Merksem 08.09.19
  Julian Cobbaert      
  Laurens François      
  Tuur Bras      
4x400m Geert Vanzeebroeck 3.16.60 Brussel 16.05.99
  Sven Wielandt      
  Ivo Roovers (Ned)      
  John  Van Sprundel (Ned)      
4x1500m Jonathan Goedefroot 17.31.41 Betekom 02.09.18
  Falko De Backer      
  Wouter Mommaert      
  Daan Van Diest      

 

OEH Clubrecords - ALLE CATEGORIEEN MANNEN

100m Martijn Ungerer (Ned) 10.44 Oordegem 04.07.98
200m Martijn Ungerer (Ned) 21.13 Oordegem 04.07.98
300m Jonathan Sacoor - jun 33.13 Huizingen 20.08.17
400m Jonathan Sacoor - jun 45.03 Tampere (Fin) 13.07.18
  Jonathan Sacoor - sen 45.03 Doha (Qat) 27.09.19
600m Dilmitri Goedefroot 1.31.30 Merksem 22.06.19
800m Isaac Kimeli 1.46.93 Oordegem 04.06.16
1000m Jeroen D'hoedt 2.22.84 Lisse (Ned) 14.05.11
1500m Jeroen D'hoedt 3.36.07 Oordegem 02.08.11
mijl Isaac Kimeli 3.59.35 Birmingham (Eng) 20.08.17
2000m Jeroen D'hoedt 5.05.56 Huizingen 10.08.13
3000m Simon Debognies 7.51.26 Huizingen 10.06.17
2 mijl Tom Van Hooste 8.41.31 Woluwe 11.06.06
5000m Isaac Kimeli 13.13.02 Brussel 01.09.19
10000m Tom Van Hooste 28.21.21 Cammaiore (Ita) 04.05.02
20000m Rik Lintermans 1.10.34 Lebbeke 21.09.91
1 uur Alain Van Laethem 18712m Heverlee 18.09.86
H/marathon Tom Van Hooste - M35 1.04.21 Breda (Ned) 07.10.07
Marathon Tom Van Hooste 2.10.36 Rotterdam (Ned) 13.04.08
110mH - 1.06m Michael Obasuyi 13.54 Oordegem 01.06.19
400mH - 0.91m Tuur Bras 51.57 Brussel 01.09.19
2000mST Dries Busselot 5.43.11 Beveren 02.09.06
3000mST Pieter Desmet 8.23.89 Heusden-Zolder 18.07.09
Hoog Bram Ghuys 2.26 Nieuwpoort 15.07.18
Polsstok Wesley Rombaut 5.35 Brussel 18.07.99
Ver Michael Obasuyi - jun 7.40 Gentbrugge 13.05.18
Hinkstap Gunther Mosselmans - jun 14.67 Vilvoorde 23.06.96
Kogel - 7.2kg Wim Blondeel 18.56 Heverlee 17.06.00
Discus - 2kg Filip Peetrain 56.46 Gentbrugge 06.10.01
Hamer - 7.2kg Ronald Gram (Ned) 67.75 Gent 22.07.98
Speer - 800gr Thomas Smet 72.76 Ninove 02.08.14
Gewichtwerpen - 15,880kg Kevin De Becker 12.13 Sint-Niklaas 19.06.16
5-kamp
ver/speer/200/discus/1500
Sem Bras 2622pt Burcht 04.10.14
10-kamp
100/ver/kogel/hoog/400/
110H/discus/pss/speer/1500
Wesley Rombaut 6678pt Dilbeek 25.07.98
Werp 5-kamp
kogel/discus/speer/hamer/
gewichtwerpen
Gil Steenhouwer 2633pt Stekene 20.08.16
4x100m Jitse Mievis 42.48 Gentbrugge 13.05.18
  Laurens François      
  Tuur Bras - jun      
  Bram Ghuys      
4x200m Tuur Bras - jun 1.26.29 Lier 03.09.17
  Laurens François      
  Jonathan Sacoor - jun      
  Axel Viaene - jun      
4x400m Geert Vanzeebroeck 3.16.60 Brussel 16.05.99
  Sven Wielandt      
  Ivo Roovers (Ned)      
  John Van Sprundel (Ned)      
4x800m Dries Busselot 7.41.41 Oordegem 18.09.05
  Christophe Dael      
  Tim Luyckx - jun      
  Boujemaa Stouti (Mar)      
4x1500m Raf Tilburgh - jun 15.51.42 Woluwe 25.09.94
  Tim De Cock      
  Bart Blommaert      
  Tom Van Hooste      
Zweedse aflossing
400m/300m/200m/100m
Arno Cooman - sch 2.16.14 Braine-l'Alleud 23.09.12
  Ruben Pint - cad      
  Sam Van Campenhout - cad      
  Matthias De Staercke - cad      

 

OEH Clubrecords Senioren vrouwen

100m Anne Carrette 11.72 Naimette 09.09.90
200m Anne Carrette 23.86 Ninove 13.05.89
300m Marleen Baggerman 39.41 Woluwe 11.06.05
400m Sandra Stals 53.30 Brussel 10.07.05
800m Sandra Stals 2.02.92 Doha (Qat) 13.05.05
1000m Mimi Steels 2.46.0 Heizel 14.09.76
1500m Lindsey De Grande 4.10.19 Stanford (USA) 01.05.11
mijl Isabelle Sluysmans 4.50.01 Heverlee 18.08.01
2000m Isabelle Sluysmans 6.18.70 Tessenderlo 11.08.04
3000m Lisa Rooms 9.13.38 Herentals 01.05.18
5000m Lisa Rooms 16.00.88 Merksem 27.07.19
10000m Isabelle Collier 34.13.88 Jambes 16.07.98
H/marathon Isabelle Collier 1.16.33 Nijlen 07.06.98
marathon Marie-Ch.Deurbroeck 2.43.03 Rouen (Fra) 18.10.92
100mH - 0.84m Dorien Van Diest 13.63 Oordegem 21.05.16
400mH - 0.76m Kjenta Schets 63.30 Heusden-Zolder 30.05.19
2000mST Lisa Rooms 6.45.23 Hamme 02.06.19
3000mST Lisa Rooms 10.15.76 Napoli (Ita) 08.07.19
Hoog Sabrina De Leeuw 1.82 Brussel 05.08.07
Polsstok Yvette Caldenhove (Ned) 4.10 Sint-Niklaas 21.08.08
  Nell Van Hansewyck 4.02 Lokeren 25.06.17
Ver Marleen Decoen 5.82 Ninove 27.04.86
Hinkstap Jenny Jacobs 11.72 Naimette 07.05.00
Kogel - 4kg Veerle Blondeel 16.54 Aalst 01.05.01
Discus - 1kg Veerle Blondeel 57.63 Eeklo 23.06.00
Hamer - 4kg Vanessa Sterckendries 67.78 Eeklo 28.09.19
Speer 600gr - oud Annuschka Ghysels     27.05.00
Speer 600gr - nieuw Karin Geertsma (Ned) 49.30 Dudelange (Lux) 27.05.00
  Sarah Vermeir 48.64 Brussel 01.09.19
Gewichtwerpen - 9,08kg Vanessa Sterckendries 18.23 Eeklo 07.10.16
werp 5-kamp
kogel/discus/speer/
hamer/gewichtwerp
Manon Wyns 2532pt Tienen 05.10.19

 

OEH Clubrecords - ALLE CATEGORIEEN VROUWEN

100m Anne Carrette 11.72 Naimette 09.09.90
200m Anne Carrette 23.86 Ninove 13.05.89
300m Marleen Baggerman 39.14 Woluwe 11.06.05
400m Sandra Stals 53.30 Brussel 10.07.05
800m Sandra Stals 2.02.92 Doha (Qat) 13.05.05
1000m Mimi Steels 2.46.0 Heizel 14.09.76
1500m Lindsey De Grande 4.10.19 Stanford (USA) 01.05.11
mijl Isabelle Sluysmans 4.50.01 Heverlee 18.08.01
2000m Isabelle Sluysmans 6.18.70 Tessenderlo 11.08.04
3000m Lisa Rooms 9.13.38 Herentals 01.05.18
5000m Lisa Rooms 16.00.88 Merksem 27.07.19
10000m Isabelle Collier 34.13.88 Jambes 16.07.98
1 uur Chantal Van Den Eede - W50 14028m Sint-Truiden 06.10.07
H/marathon Isabelle Collier 1.16.33 Nijlen 07.06.98
Marathon Marie-Ch. Deurbroeck 2.43.03 Rouen (Fra) 18.10.92
100mH - 0.84m Dorien Van Diest 13.63 Oordegem 21.05.16
400mH - 0.76m Deborah Bièr - sch 60.27 Brussel 01.07.01
2000mST Annelore Desaedeleer - jun 6.43.55 Beveren 03.09.05
3000mST Lisa Rooms 10.15.76 Napoli (Ita) 08.07.19
Hoog Sabrina De Leeuw 1.82 Brussel 05.08.07
Polsstok Yvette Caldenhove (Ned) 4.10 Sint-Niklaas 21.08.08
Ver Marleen Decoen 5.82 Ninove 27.04.86
Hinkstap Jenny Jacobs - jun 12.18 Brussel 06.07.97
Kogel - 4kg Veerle Blondeel 16.54 Aalst 01.05.01
Discus - 1kg Veerle Blondeel 57.63 Eeklo 23.06.00
Hamer - 4kg Vanessa Sterckendries 67.78 Eeklo 28.09.19
Speer - 600gr - oud Annuschka Ghysels     27.05.00
Speer - 600gr - nieuw Karin Geertsma (Ned) 49.30 Dudelange (Lux) 27.05.00
Gewichtwerpen - 9,08kg Vanessa Sterckendries 18.32 Eeklo 07.10.16
Werp 5-kamp
kogel/discus/speer/hamer/
gewichtwerpen
Manon Wyns 2532pt Tienen 05.10.19
7-kamp - oud
100H/ver/kogel/hoog/200/
speer/800
Jenny Jacobs - jun 4793pt Herve 27.07.97
4x100m Lyne Camara - jun 47.14 Saint-Mard 12.05.18
  Marilyn Alabiso      
  Evy Seghers - cad      
  Kjenta Schets      
4x200m Kjenta Schets - jun 1.42.36 Huizingen 28.08.16
  Leyla Anthonissen - sch      
  Dorien Van Diest      
  Marilyn Alabiso      
4x400m Marleen Baggerman 3.47.22 Oordegem 10.05.98
  An De Brael      
  Sigrid Wilmsen - sch      
  Elena Golesheva      
4x800m Ine Claus 9.05.16 Vilvoorde 01.10.95
  An De Brael      
  Nadia Feys      
  Sylvie-Anne Elsoucht - sch      
Olympische aflossing Deborah Bier 4.41.67 Aalst 03.09.11
  Lieselot Beerens - sch      
  Katrien Swalus      
  Marilyn Alabiso - sch      
Zweedse aflossing
400m/300m/200m/100m
Jelien Wouters - cad 2.36.57 Braine-l'Alleud 23.09.12
  Chloë Meert - cad      
  Sofie Tordeurs - cad      
  Kiara Gezels - cad      

 

OEH Clubrecords Senioren AMH vrouwen

Kogel zittend - 4kg Liesbeth Moons - F57 5.33 Brugge 01.05.18
Discus zittend - 1kg Liesbeth Moons - F57 11.49 Brugge 01.05.17
Speer zittend - 600gr Liesbeth Moons - F57 11.41 Huizingen 09.06.18


OEH Clubrecords Masters mannen - M35

100m Didier Mommaert 11.49 Ninove 24.06.09
200m Didier Mommaert 23.49 Ninove 03.05.09
300m Romaric Gbedassi Codjo 37.65 Ninove 28.06.11
400m Romaric Gbedassi Codjo 53.91 Vilvoorde 22.09.12
800m Gunter Basteleus 2.34.76 Huizingen 01.06.11
1000m Gunter Basteleus 3.06.34 Dilbeek 20.07.11
1500m Sam Moureau 4.41.60 Vorst 08.06.19
3000m Tom Van Hooste 8.35.56 Ninove 24.06.10
5000m Tom Van Hooste 14.49.38 Zwevegem 11.05.08
10000m Sam Moureau 37.09.98 Ninove 06.05.17
H/marathon Tom Van Hooste 1.04.21 Breda (Ned) 07.10.07
marathon Tom Van Hooste 2.10.36 Rotterdam (Ned) 13.04.08
110mH - 1.06m Marc Paternotte 17.49 Zwevegem 11.05.08
Hoog Didier Mommaert 1.70 Tongeren 14.06.09
Ver Didier Mommaert 6.94 Tongeren 14.06.09
Hinkstap Didier Mommaert 13.81 Aalst 17.05.09
Discus - 2kg Filip Peetrain 50.80 Herve 08.09.13
Speer 800gr Didier Mommaert 45.74 Ninove 03.05.09
5-kamp
ver/speer/200/discus/
1500
Didier Mommaert 1988pt Ninove 03.05.09
4x400m Romeric Gbedassi Codjo - 40 4.01.39 Ninove 11.06.17
  Sam Moureau      
  Yves Buelinckx - 40      
  Geert Colphijn - 45      
4x1500m Christophe De Backer - 40 20.21.63 Huizingen 25.08.19
  Geert Schoonheydt - 45      
  Bart Pierreux - 45      
  David Den Houdijker      

 

OEH Clubrecords - AMH mannen - M35

100m David Delespesse - T43 16.19 Huizingen 29.06.14
200m David Delespesse - T43 33.48 Lille (Fra) 15.06.14
300m David Delespesse - T43 52.95 Oordegem 30.04.16
400m David Delespesse - T43 81.72 Notwill (Che) 28.05.16
800m David Delespesse - T43 3.13.55 Hannut 04.10.15
Ver David Delespesse - T43 4.45 Brussel 25.06.16
Kogel - 6kg Frederik De Keyzer - T44 7.96 Deinze 07.09.13
Discus - 1.5kg Frederik De Keyzer - T44 21.53 Deinze 07.09.13

 

OEH Clubrecords Masters vrouwen - W35

100m Laetitia Libert 11.99 Reims (Fra) 29.04.18
200m Laetitia Libert 24.27 Oordegem 03.07.17
300m Laetitia Libert 38.95 Hannut 27.06.18
400m Laetitia Libert 54.07 Saint-Mard 12.05.18
800m Renata Sterken 2.13.33 Ninove 15.09.02
1000m Renata Sterken 2.57.91 Lommel 04.08.02
1500m Renata Sterken 4.43.70 Mol 31.08.02
mijl Anne-Marie Vastesaeger 5.29.59 Ninove 28.06.94
2000m Anne-Marie Vastesaeger 7.04.44 Wespelaar 14.06.96
3000m Isabelle Collier 9.53.28 Ninove 25.08.10
5000m Isabelle Collier 17.03.28 Brussel 18.07.10
10000m Marie-Ch.Deurbroeck 35.48.69 Naimette 29.08.98
1 uur Anne-Marie Vastesaeger 14804m Oudenaarde 25.09.98
H/marathon Isabelle Collier 1.17.37 Kuurne 01.10.10
marathon Marie-Ch.Deurbroeck 2.42.03 Gentbrugge 04.10.98
100mH - 0.84m Véronique Knipping 15.21 Athene (Grc) 14.06.94
400mH - 0.76m Anne-Marie Vastesaeger 74.91 Jambes 09.06.96
Hoog Sabrina De Leeuw 1.75 Dampicourt 15.05.10
Ver Véronique Knipping 5.47 Athene (Grc) 14.06.94
Hinkstap Sabrina De Leeuw 10.13 Dampicourt 15.05.10
Kogel - 4kg Janique Marcelis 10.04 Zwevegem 11.06.06
Discus - 1kg Anne-Marie Vastesaeger 25.90 Lebbeke 09.09.94
Hamer - 4kg Anne-Marie Vastesaeger 17.34 Obourg 29.10.95
Speer 600gr - oud Clemence Tordeurs 22.76 Izegem 03.06.89
Speer 600gr - nieuw Sarah Vemeir 39.92 Tessenderlo 07.09.19
5-kamp / IAAF
800/100H/hoog/ver/
kogel
Véronique Knipping 2873pt Zwevegem 14.08.93
5-kamp / WK-EK
800/100H/hoog/ver/
kogel
Véronique Knipping 3532pt Athene (Grc) 14.06.94
7-kamp / IAAF
200/800/100H/hoog/
ver/kogel/speer
Véronique Knipping 3995pt Dilbeek 07.08.94
4x100m Martine Defrère 52.62 Aartselaar 05.06.93
  Véronique Knipping      
  Clairette Laus      
  Annie-Paule Knipping - 45      
4x200m Martine Defrère 1.55.8 Dilbeek 26.08.92
  Véronique Knipping      
  Greet Pissens - 40      
  Annie-Paule Knipping - 45      
4x400m Annie-Paule Knipping - 45 4.18.76 Oordegem 16.06.96
  Kristien Dermout - 40      
  Anne-Marie Vastesaeger      
  Clemence Tordeurs - 45      
4x800m Fanny De Gelas - 40 10.16.69 Heverlee 27.08.97
  Anne-Marie Vastesaeger      
  Clemence Tordeurs - 45      
  Marie-T. Dedecker - 40      
4x1500m Anne-Marie Vastesaeger 21.57.56 Herentals 25.07.95
  Fanny De Gelas - 40      
  Godelieve Mordijck      
  Clemence Tordeurs - 40      

 

OEH Clubrecords Masters mannen - M40

100m Kay Schaafsma (Ned) 11.15 Oordegem 21.07.01
  Didier Mommaert 11.54 Ninove 24.06.10
200m Kay Schaafsma (Ned) 22.46 Oordegem 16.06.01
  Didier Mommaert 23.79 Oordegem 24.05.10
300m Jean-Marie Bras 37.58 Nivelles 11.09.96
400m Jean-Marie Bras 53.52 Ninove 07.09.96
800m Luc Clerbout 2.03.77 Ninove 24.05.99
1000m Willy Depage 2.46.4 Kessel-Lo 03.07.87
1500m Jean-P Vander Motten 4.12.72 Ninove 01.06.94
mijl Jean-P Vander Motten 4.34.4 Ninove 29.06.93
2000m Jean-P Vander Motten 5.50.70 Aalst 18.08.93
3000m Jean-P Vander Motten 9.01.28 Aartselaar 25.06.93
2 mijl Eddy Raeymaekers 11.18.71 Huizingen 24.08.07
5000m Jean-P Vander Motten 15.45.93 Willebroek 10.06.94
10000m Jean-P Vander Motten 32.40.27 Heverlee 29.06.94
1 uur Jacky Merckx 16605m Lebbeke 29.09.90
20000m Jacky Merckx 1.12.34 Lebbeke 04.10.89
H/marathon Benoni van Butsele 1.18.31 Oetingen 25.08.07
marathon Alfons Deneef 2.23.28 Brugge 06.07.97
400mH - 0.91m Harry De Win 64.30 Zwevegem 12.09.04
2000mST - 0.91m Jan D'Hoedt 7.14.80 Aalst 15.09.01
3000mST - 0.91m Jan D'Hoedt 11.11.78 Heverlee 23.08.03
Hoog Piet Bourgeois 1.66 Herentals 13.06.99
Polsstok Luc Jayankura 4.00 Luik 15.05.05
Ver Didier Mommaert 6.95 Oordegem 24.05.10
Hinkstap Didier Mommaert 13.39 Herentals 12.05.13
Kogel - 7.2kg Ludwig Peetroons 14.36 Vilvoorde 29.09.01
Discus - 2kg Filip Peetrain 51.89 Flémalle 21.06.15
Speer 800gr Didier Mommaert 45.00 Ninove 11.07.13
5-kamp / IAAF
ver/speer/200/discus/
1500
Herman Debraekeleer 2003pt Dilbeek 16.07.88
4x100m Joseph Demeuter 48.46 Wespelaar 28.08.96
  Jozef Van Nieuwenhove      
  Hugo Springael      
  Jean-Marie Bras      
4x200m Jozef Van Nieuwenhove 1.44.1 Heverlee 27.08.97
  François V.D. Berghe      
  André Michiels      
  Jean-Marie Bras      
4x400m Jean-Marie Bras 3.51.38 Jambes 09.06.96
  Jozef Van Nieuwenhove      
  Paul Wauterecht      
  François V.D. Berghe      
4x1500m Jean-Pierre Massaer 18.05.5 Wespelaar 25.08.93
  Jean-Louis Desmedt      
  Dirk Heremans      
  Jean-P. Vander Motten      

 

OEH Clubrecords - AMH mannen - M40

100m David Delespesse - T43 14.42 Lokeren 24.06.18
200m David Delespesse - T43 30.37 Brussel 08.07.18
300m David Delespesse - T43 49.65 Ninove 28.08.19
400m David Delespesse - T43 72.30 Ninove 03.08.19
800m David Delespesse - T43 3.11.80 Naimette 09.10.16
Ver David Delespesse - T43 5.12 Brussel 30.06.18
Discus - 1.5kg David Delespesse - T43 20.04 Huizingen 10.06.19
Discus - 2kg David Delespesse - T43 19.86 Sint-Niklaas 16.10.16
Speer - 800gr David Delespesse - T43 16.70 Sint-Niklaas 16.10.16

 

OEH Clubrecords Masters vrouwen - W40

100m Annie-Paule Knipping 13.2 Wespelaar 16.06.91
200m Annie-Paule Knipping 27.2 Wespelaar 16.06.91
300m Annie-Paule Knipping 44.5 Aalst 10.09.91
400m Renata Sterken 63.80 Aalst 28.05.06
800m Renata Sterken 2.19.51 Oordegem 27.06.04
1000m Marie-Thérèse Dedecker 3.04.44 Lebbeke 14.08.98
1500m Marie-Thérèse Dedecker 4.46.39 Lebbeke 12.09.98
mijl Renata Sterken 5.37.05 Sint-Truiden 08.08.04
2000m Marie-Thérèse Dedecker 6.39.8 Wespelaar 08.08.97
3000m Marie-Thérèse Dedecker 10.20.48 Tessenderlo 30.08.98
2 mijl Christine Landsheere 13.17.61 Huizingen 24.08.07
5000m Anne-Marie Vastesaeger 19.12.05 Ninove 24.05.99
10000m Annie Selck 39.19.2 Naimette 19.07.87
1 uur Clemence Tordeurs 14696m Wespelaar 07.10.94
H/marathon Anne-Marie Vastesaeger 1.26.45 Nieuwpoort 13.04.02
marathon Annie Selck 3.20.55 Antwerpen 11.10.86
80mH - 0.76m Véronique Knipping 13.71 Naimette 07.06.98
3000mST - 0.76m Cecilia De Brael 14.03.73 Dilbeek 23.05.01
Hoog Sabrina De Leeuw 1.61 Merksem 14.05.16
Ver Annie-Paule Knipping 4.95 Oordegem 19.05.91
Kogel - 4kg Janique Marcelis 9.70 Herentals 05.06.11
Discus - 1kg Janique Marcelis 25.62 Herentals 05.06.11
Hamer - 4kg Clemence Tordeurs 14.00 Obourg 29.10.95
Speer 600gr - oud Clemence Tordeurs 21.12 Ninove 20.05.93
Speer 600gr - nieuw Susanna Sarkioja 27.19 Sint-Truiden 25.09.10
5-kamp / WMA
800/80H/hoog/ver/kogel
Anne-Marie Vastesaeger 1857pt Dilbeek 31.07.99
4x100m Kristien Dermout - 45 57.80 Merksem 18.06.00
  Rita Daeninck      
  Clairette Laus - 45      
  Annie-Paule Knipping - 50      
4x200m Kristien Dermout - 45 2.04.77 Vilvoorde 25.08.99
  Christiane Limbourg - 50      
  Rita Daeninck      
  Clairette Laus - 45      
4x400m Fanny De Gelas - 50 5.13.45 Huizingen 20.08.06
  Magda Avau      
  Chantal Van Den Eede      
  Christine Landsheere      
4x800m Fanny De Gelas - 45 10.25.30 Vilvoorde 25.08.99
  Clemence Tordeurs - 45      
  Clairette Laus - 45      
  Anne-Marie Vastesaeger      

 

OEH Clubrecords Masters mannen - M45

100m Kay Schaafsma 11.65 Oordegem 04.07.09
  André Michiels 12.55 Diest 16.06.02
200m Kay Schaafsma 23.36 Ljubljana (Svn) 01.08.08
  André Michiels 26.16 Vilvoorde 10.08.02
300m Paul Wauterecht 41.1 Edegem 20.05.94
400m Paul Wauterecht 56.89 Vorst 03.09.94
800m Paul Wauterecht 2.06.49 Vorst 03.09.94
1000m Paul Wauterecht 2.42.7 Dilbeek 21.07.94
1500m Jean-Pierre Massaer 4.23.75 Lebbeke 07.07.95
mijl Paul Wauterecht 4.50.28 Edegem 16.09.94
2000m Jean-Pierre Massaer 6.10.75 Ninove 11.07.95
3000m Lucien Rottiers 9.22.17 Herentals 14.06.98
2 mijl Jean-Pierre Massaer 10.58.49 Beveren 16.08.98
5000m Louis Debroyer 16.22.4 Vilvoorde 02.06.91
10000m Benoni Van Butsele 34.16.55 Lebbeke 29.08.08
1 uur Jean-Louis Desmedt 16491m Wespelaar 06.10.95
20000m Jacky Merckx 1.14.30.2 Lebbeke 03.10.92
H/marathon Benoni Van Butsele 1.14.19 Oudenaarde 29.06.08
marathon Benoni Van Butsele 2.38.47 Berlijn (Deu) 28.09.08
400mH - 0.91m Paul Wauterecht 67.73 Sint-Niklaas 21.09.94
2000mST - 0.91m Jan D'Hoedt 7.26.74 Schaarbeek 24.07.04
3000mST - 0.91m Jacky Merckx 11.26.04 Willebroek 06.09.92
Hoog Didier Mommaert 1.66 Mechelen 07.06.15
Polsstok Jayankura Luc 3.40 Tielt 15.05.11
Ver Didier Mommaert 6.20 Oudenaarde 05.06.16
Hinkstap Didier Mommaert 12.12 Kessel-Lo 15.05.16
Kogel - 7.2kg Ludwig Peetroons 13.45 Brasschaat 13.06.10
Discus - 2kg Ludwig Peetroons 42.18 Zwevegem 06.06.10
Hamer - 7.2kg André Michiels 10.91 Nijvel 11.05.03
Speer 800gr  Luc Jayankura 41.43 Zwevegem 06.06.10
5-kamp / IAAF
speer/ver/200/discus/1500
Herman Debraekeleer 1904pt Machelen 20.06.92
4x100m André Michiels 64.81 Huizingen 25.08.04
  Jaak Matton - 70      
  Freddy Belsack - 60      
  François Diederich - 60      
4x200m Gunter Basteleus 2.12.52 Huizingen 25.08.19
  Peter Rooseleers - 50      
  Ronny Hamelryck - 55      
  Peter Basteleus - 50      
4x400m André Michiels 4.15.47 Roeselare 06.06.04
  Hugo Mary      
  Jan D'Hoedt      
  Gilbert Wilmsen - 50      
4x800m Paul Wauterecht 9.23.27 Wespelaar 28.08.96
  Jean-Pierre Massaer      
  Jacky Merckx      
  Jean-Louis Desmedt      
4x1500m Jean-Pierre Massaer 18.34.3 Heverlee 27.08.97
  Paul Wauterecht      
  Jacky Merckx      
  Lucien Rottiers      

 

OEH Clubrecords Masters vrouwen - W45

100m Annie-Paule Knipping 13.07 Vilvoorde 20.06.93
200m Annie-Paule Knipping 26.13 Athene (Gre) 14.06.94
300m Annie-Paule Knipping 42.28 Duffel 15.08.95
400m Annie-Paule Knipping 59.06 Buffalo (USA) 22.07.95
800m Clairette Laus 2.28.84 Lebbeke 08.08.99
1000m Clemence Tordeurs 3.16.76 Dilbeek 21.07.97
1500m Clemence Tordeurs 10.58.7 Edegem 24.05.96
mijl Annie Selck 5.44.40 Gent 24.07.88
2000m Clemence Tordeurs 7.29.31 Vilvoorde 07.07.00
3000m Clemence Tordeurs 10.58.7 Edegem 24.05.96
2 mijl Renata Sterken 12.56.36 Alken 26.06.09
5000m Annie Selck 18.55.0 Vilvoorde 04.06.88
10000m Annie Selck 40.33.7 Dilbeek 05.10.91
20000m Annie Selck 1.30.06.0 Kortrijk 21.09.90
1 uur Annie Selck 14064m Diest 23.08.90
H/marathon Cecilia De Brael 1.33.05 Tildonk 01.05.06
marathon Cecilia De Brael 3.23.10 Visé 14.05.06
80mH - 0.76m Véronique Knipping 13.77 Naimette 10.09.05
100mH - 0.84m Véronique Knipping 19.74 Herentals 12.05.07
400mH - 0.76m Anne-Marie Vastesaeger 81.96 Nieuwpoort 17.06.06
Hoog Véronique Knipping 1.30 Oordegem 24.09.06
Ver Annie-Paule Knipping 5.18 Vorst 04.09.94
Kogel - 4kg Véronique Knipping 9.41 Tielt 05.05.06
Discus - 1kg Myriam Geerts 31.10 Eeklo 11.04.15
Hamer - 4kg Myriam Geerts 30.10 Eeklo 17.05.15
Speer 600gr - oud Jenny Walravens 18.86 Hasselt 25.05.95
Speer 600gr - nieuw Anne-Marie Vastesaeger 18.19 Anderlecht 31.10.04
Gewichtwerpen - 9,08kg Myriam Geerts 7.70 Wespelaar 10.10.15
5-kamp / WMA
800/80H/hoog/ver/kogel
Véronique Knipping 1903pt Oordegem 24.09.06
4x100m Agnes De Slagmeulder 63.94 Wespelaar 28.08.96
  Nicole De Keyser      
  Christiane Limbourg      
  Jenny Walravens      
4x200m Christiane Limbourg - 55 2.11.65 Lebbeke 19.06.04
  Anne-Marie Vastesaeger      
  Fanny De Gelas      
  Clairette Laus      
4x400m Clairette Laus - 50 5.01.22 Aalst 16.05.05
  Véronique Knipping      
  Anne-Marie Vastesaeger      
  Fanny De Gelas - 50      
4x800m Kristien Dermout 11.37.27 Vilvoorde 22.08.01
  Fanny De Gelas      
  Clemence Tordeurs - 50      
  Clairette Laus      

 

OEH Clubrecords Masters mannen - M50

100m Kay Schaafsma (Ned) 12.53 Merksem 25.08.12
  Pierre Tordeur 12.6 Ninove 28.06.90
200m Herman Debraekeleer 27.55 Buffalo (USA) 18.07.95
300m Danny Querton 43.29 Hamme 18.04.09
400m Danny Querton 60.43 Nieuwpoort 24.05.09
800m Jean-Pierre Massaer 2.17.26 Merksem 03.09.00
1000m Jean-Pierre Massaer 2.59.86 Vilvoorde 06.06.00
1500m François Steenhouwer 4.36.5 Lebbeke 22.05.82
mijl Jean-Pierre Massaer 5.09.62 Wespelaar 26.05.00
2000m Benoni Van Butsele 6.28.78 Oudenaarde 21.06.13
3000m François Steenhouwer 9.28.8 Lebbeke 09.05.81
5000m Robert Waeyaert 17.03.0 Hechtel 20.05.83
10000m Benoni Van Butsele 36.06.48 Ertvelde 21.08.13
1 uur Jacky Merckx 16361m Wespelaar 03.10.97
20000m Yvan Lefaible 1.17.48 Le Touquet (Fra) 02.07.05
H/marathon Yvan Lefaible 1.18.51 Elewijt 20.05.02
marathon Yvan Lefaible 2.45.41 Echternach (Lux) 19.10.03
100mH - 0.91m Jacky Merckx 23.95 Ninove 24.05.99
300mH - 0.84m Jacky Merckx 53.02 Vilvoorde 08.05.97
400mH - 0.84m Jacky Merckx 78.92 Dilbeek 24.05.97
2000mST - 0,91m Jacky Merckx 7.40.1 Dilbeek 14.06.97
3000mST - 0,91m Jacky Merckx 11.54.3 Woluwe 14.06.97
Hoog Henri Lenoir 1.35 Torhout 25.05.85
  Jean-Luc Wyns 1.35 Vorst 22.06.13
Ver Herman Debraekeleer 5.35 Kessel-Lo 29.05.94
Hinkstap Jean-Luc Wyns 5.35 Kessel-Lo 29.05.94
Kogel - 6kg Ludwig Peetroons 13.81 Sarreguemins (Fra) 15.09.12
Kogel - 7.2kg Ludwig Peetroons 11.91 Dilbeek 03.06.12
Discus - 1.5kg Ludwig Peetroons 46.49 Beveren 10.06.12
Discus - 2kg Ludwig Peetroons 37.52 Dilbeek 03.06.12
Hamer - 6kg Jean-Luc Wyns 36.97 Eeklo 17.09.16
Hamer - 7.2kg Jean-Luc Wyns 30.52 Anderlecht 11.10.15
Speer 700gr Jean-Luc Wyns 32.58 Schaarbeek 26.10.13
Speer 800gr  Jean-Luc Wyns 31.70 Ath 29.08.15
Gewichtwerpen - 11,340kg Jean-Luc Wyns 13.29 Eeklo 17.09.16
5-kamp / WAVA
ver/speer/200/discus/1500
Herman Debraekeleer 1927pt Dilbeek 06.08.94
5-kamp/ EK-EK
ver/speer/200/discus/1500
Herman Debraekeleer 2767pt Athene (Grc) 14.06.94
Werp 5-kamp
kogel/discus/speer
hamer/gewichtwerpen
Jean-Luc Wyns 2741pt Sint-Niklaas 16.10.16

 

OEH Clubrecords Masters vrouwen - W50

100m Annie-Paule Knipping 13.22 Durban (Zaf) 20.07.97
200m Annie-Paule Knipping 26.82 Durban (Zaf) 23.07.97
300m Annie-Paule Knipping 42.96 Oordegem 19.05.97
400m Annie-Paule Knipping 59.88 Spa 21.06.97
800m Chantal Van Den Eede 2.33.73 Oordegem 01.07.06
1000m Chantal Van Den Eede 3.22.19 Ninove 27.06.06
1500m Chantal Van Den Eede 5.17.14 Oordegem 24.08.06
mijl Chantal Van Den Eede 5.49.30 Vilvoorde 10.08.06
2000m Chantal Van Den Eede 7.22.90 Huizingen 04.08.06
3000m Chantal Van Den Eede 11.33.31 Mol 16.09.06
2 mijl Chantal Van Den Eede 12.45.53 Huizingen 24.08.07
5000m Chantal Van Den Eede 19.52.50 Oudenaarde 23.09.06
10000m Chantal Van Den Eede 41.50.42 Mechelen 15.09.07
1 uur Chantal Van Den Eede 14028m Sint-Truiden 06.10.07
H/marathon Chantal Van Den Eede 1.36.09 Brussel 14.10.07
marathon Lut Motté 3.56.38 Tongeren 01.05.08
80mH - 0.76m Véronique Knipping 13.94 Nyiregyhaza (Hun) 21.07.10
100mH - 0.84m Véronique Knipping 20.22 Nivelles 10.05.08
300mH - 0.76m Véronique Knipping 55.66 Ljubljana (Svn) 26.07.08
2000mST - 0,91m Magda Avau 10.36.63 Sint-Niklaas 02.06.07
Hoog Véronique Knipping 1.27 Nyiregyhaza (Hun) 15.07.10
Ver Annie-Paule Knipping 4.91 Merksem 18.06.00
Hinkstap Murielle Glovil (Fra) 10.68 Gentbrugge 18.05.19
Kogel - 3kg Véronique Knipping 10.49 Nivelles 24.05.08
Kogel - 4kg Véronique Knipping 10.32 La Louvière 01.09.07
Discus - 1kg Myriam Geerts 27.57 Kortenberg 25.08.18
Hamer - 3kg Myriam Geerts 25.98 Obourg 14.10.18
Hamer - 4kg Myriam Geerts 19.22 Obourg 14.10.18
Speer 400gr - oud Jenny Walravens 21.58 Vilvoorde 16.05.96
Speer 500gr - nieuw Christiane Limbourg 15.98 Heverlee 23.08.03
Speer 600gr - nieuw Christiane Limbourg 15.52 Lebbeke 19.06.04
5-kamp / IAAF
800/100H/hoog/ver/kogel
Magda Avau 915pt Izegem 28.08.05
5-kamp/ WMA
800/80H/hoog/ver/kogel
Magda Avau 1286pt Izegem 14.07.07
7-kamp/ EK-WK
200/800/80H/hoog/ver
kogel/speer
Véronique Knipping 3883pt Nyiregyhaza (Hun) 16.07.10
4x100m Christiane Limbourg - 55 65.53 Oordegem 24.08.06
  Chantal Van Den Eede      
  Clairette Laus      
  Fanny De Gelas      
4x200m Clairette Laus 2.14.51 Aalst 16.05.05
  Chantal Van Den Eede      
  Fanny De Gelas      
  Martine Defrère      
4x400m Clairette Laus 5.07.70 Kessel-Lo 21.08.05
  Magda Avau      
  Chantal Van Den Eede      
  Fanny De Gelas      
4x800m Clairette Laus 11.21.02 Huizingen 20.08.06
  Magda Avau      
  Fanny De Gelas      
  Chantal Van Den Eede      

 

OEH Clubrecords Masters mannen - M55

100m Henri Lenoir 13.0 Aalst 09.07.89
150m Jean-Luc Wyns 22.85 Oudenaarde 21.08.19
200m Henri Lenoir 27.4 Lebbeke 05.08.90
300m Henri Lenoir 46.66 Ninove 14.07.91
400m Jaak Matton 63.3 Ninove 06.08.89
800m Jean-Pierre Massaer 2.22.46 Lebbeke 07.08.05
1000m Jean-Pierre Massaer 3.09.45 Zwevegem 28.05.05
1500m Jean-Pierre Massaer 4.49.23 Zwevegem 20.08.05
mijl Jean-Pierre Massaer 5.17.41 Oudenaarde 26.07.05
2000m Jean-Pierre Massaer 6.39.83 Tessenderlo 10.08.05
3000m Jean-Pierre Massaer 10.31.05 Booischoot 05.06.05
2 mijl Jean-Pierre Massaer 11.31.89 Aalst 04.09.05
5000m Jean-Pierre Massaer 17.56.0 Liège 10.09.05
10000m Jean-Pierre Massaer 37.57.25 Vilvoorde 06.07.05
1 uur Jean-Pierre Massaer 15630m Herentals 16.09.05
H/marathon Yvan Lefaible 1.19.01 Tildonk 01.05.06
marathon Yvan Lefaible 2.46.19 Visé 14.05.06
Hoog Jaak Matton 1.30 Willebroek 20.06.88
  Henri Lenoir 1.30 Anderlecht 20.05.91
Ver Henri Lenoir 4.73 Dilbeek 25.07.89
Hinkstap Jean-Luc Wyns 8.79 Sint-Niklaas 16.06.19
Kogel - 6kg Joseph Demeuter 10.11 Zwevegem 24.09.11
  Jean-Luc Wyns 10.11 Tienen 29.09.18
Kogel - 7kg Ludwig Peetroons 10.98 Lebbeke 10.06.18
Discus - 1.5kg Ludwig Peetroons 43.95 Ninove 17.06.18
Hamer - 6kg Jean-Luc Wyns 37.31 Obourg 17.09.17
Speer 700gr  Jean-Luc Wyns 33.24 Ninove 03.08.18
Speer 800gr  Henri Lenoir 34.38 Dilbeek 31.07.88
Gewichtwerpen - 11,340kg Jean-Luc Wyns 13.11 Sint-Niklaas 04.08.19
werp 5-kamp 
kogel/discus/speer/hamer
gewichtwerpen
Jean-Luc Wyns 2899pt Sint-Niklaas 30.06.18
5-kamp/ WMA
speer/ver/200/discus/1500
Henri Lenoir 1668pt Dilbeek 23.06.90

 

OEH Clubrecords Masters vrouwen - W55

100m Martine Defrère 15.47 Brasschaat 12.06.10
200m Christiane Limbourg 33.55 Sint-Niklaas 02.06.07
300m Christiane Limbourg 54.37 Aalst 04.09.05
400m Christiane Limbourg 88.85 Nivelles 24.05.08
800m Fanny De Gelas 2.50.09 Kessel-Lo 06.06.10
1000m Anne-Marie Vastesaeger 49.37.28 Vilvoorde 04.09.15
80mH - 0.76m Magda Avau 19.43 Dilbeek 08.08.10
300mH - 0.76m Magda Avau 72.19 Brasschaat 13.06.10
2000mST Magda Avau 10.52.40 Naimette 07.07.10
Hoog Magda Avau 1.15 Dilbeek 03.08.13
Ver Clairette Laus 3.84 Maldegem 26.09.09
Kogel - 3kg Anne-Marie Vastesaeger 7.06 Wervik 24.09.16
Kogel - 4kg Christiane Limbourg 6.54 La Louvière 01.09.07
Discus - 1kg Anne-Marie Vastesaeger 18.99 Vilvoorde 02.09.16
Speer 500gr  Christiane Limbourg 17.04 Heusden-Zolder 11.06.05
Speer 600gr  Christiane Limbourg 15.64 Huizingen 04.08.06
5-kamp/ WMA
800/80H/hoog/ver/kogel
Magda Avau 2059pt Dilbeek 04.08.12
4x200m Magda Avau - 60 2.57.06 Huizingen 25.08.19
  Nadine Dekegel - 60      
  Chantal Debroux      
  Gerda Mertens - 60      
4x400m Hilda-Ann Foster - 70 7.00.27 Huizingen 25.08.19
  Nadine Dekegel - 60      
  Chantal Debroux      
  Gerda Mertens - 60      

 

OEH Clubrecords Masters mannen - M60

100m Henri Lenoir 13.2 Edegem 22.08.92
200m Henri Lenoir 28.29 Oordegem 27.06.92
300m Henri Lenoir 47.35 Ninove 15.07.92
400m Jaak Matton 66.32 Tessenderlo 05.06.95
800m Jaak Matton 2.27.12 Willebroek 06.09.92
1000m Jaak Matton 3.24.1 Wespelaar 25.09.92
1500m Jaak Matton 5.17.48 Tessenderlo 21.06.92
mijl Jaak Matton 5.43.1 Wespelaar 31.07.92
2000m Freddy Belsack 8.44.87 Vilvoorde 07.07.00
3000m Jaak Matton 11.33.4 Vorst 30.09.95
5000m Jaak Matton 19.43.17 Nivelles 27.04.94
10000m Jaak Matton 40.41.36 Heverlee 29.06.94
1 uur Jaak Matton 14720m Wespelaar 07.10.94
H/marathon Freddy Belsack 2.04.56 Elewijt 20.05.02
Ver Henri Lenoir 4.52 Dilbeek 21.07.92
Kogel - 5kg Joseph Demeuter 10.48 Brasschaat 28.09.13
Discus - 1kg Henri Lenoir 33.90 Wespelaar 26.08.95
Hamer - 5kg Henri Lenoir 21.94 Wespelaar 14.05.93
Speer 600gr  Henri Lenoir 39.44 Mol 05.09.93
Speer 800gr  Henri Lenoir 37.08 Nivelles 92
5-kamp/ WMA
ver/speer/200/discus/1500
Henri Lenoir 1718pt Dilbeek 06.08.95
4x100m Henri Lenoir - 65 63.90 Heverlee 27.08.97
  Marcel Swalens      
  Adelin Hemelings      
  Jaak Matton      
4x200m Jaak Matton 2.15.29 Wespelaar 28.08.96
  Marcel Swalens      
  Adelin Hemelings      
  Henri Lenoir      
4x400m Henri Lenoir - 65 5.02.4 Heverlee 27.08.97
  Adelin Hemelings      
  Marcel Swalens      
  Jaak Matton      
4x800m Jaak Matton 11.57.30 Wespelaar 28.08.96
  Marcel Swalens      
  Adelin Hemelings      
  Henri Lenoir      
4x1500m Jaak Matton - 65 24.23.80 Heverlee 26.08.98
  Marcel Swalens      
  Adelin Hemelings      
  Jean Basteleus      

 

OEH Clubrecords Masters vrouwen - W60

100m Christiane Limbourg 16.17 Ninove 24.06.10
200m Christiane Limbourg 33.80 Herentals 05.06.11
300m Christiane Limbourg 56.35 Huizingen 16.08.09
400m Christiane Limbourg 82.09 Ninove 11.06.11
800m Els De Ceukelaire 3.35.46 Deinze 21.09.19
3000m Magda Avau 16.00.12 Oudenaarde 05.06.16
5000m Anne-Marie Vastesaeger 24.16.84 Deinze 21.09.19
1 uur Anne-Marie Vastesaeger 11406m Machelen 07.09.19
80mH - 0.68m Magda Avau 18.90 Deinze 12.06.16
80mH - 0.76m Magda Avau 18.92 Deinze 14.06.15
300mH - 0.76m Magda Avau 80.59 Sint-Niklaas 15.06.19
2000mST - 0.76m Magda Avau 11.39.13 Deinze 13.06.15
Hoog Magda Avau 1.10 Dilbeek 02.08.14
Ver Christiane Limbourg 3.76 Maldegem 26.09.09
Kogel - 3kg Magda Avau 6.63 Dilbeek 02.08.14
Kogel - 4kg Magda Avau 5.66 Tienen 07.06.15
Discus - 1kg Anne-Marie Vastesaeger 16.07 Deinze 21.09.19
Speer 600gr  Magda Avau 13.01 Lebbeke 10.06.18
Speer 500gr 
vanaf 2014
       
Speer - 400gr Christiane Limbourg 16.63 Sint-Niklaas 31.05.09
5-kamp
800/80H/hoog/ver/kogel
Magda Avau 2327pt Dilbeek 02.08.14
4x200m Christiane Limbourg - 65 2.39.75 Huizingen 28.08.16
  Fanny De Gelas      
  Magda Avau      
  Clairette Laus      
4x400m Christiane Limbourg - 65 6.26.50 Huizingen 28.08.16
  Fanny De Gelas      
  Magda Avau      
  Clairette Laus      
4x800m Clairette Laus - 65 14.25.56 Huizingen 25.08.19
  Hilda-Ann Foster - 70      
  Els De Ceukelaire      
  Anne-Marie Vastesaeger      

 

OEH Clubrecords Masters mannen - M65

100m Henri Lenoir 14.08 Merksem 03.09.00
200m Henri Lenoir 30.10 Dilbeek 09.07.00
300m Henri Lenoir 49.6 Gosselies 14.08.98
400m Jaak Matton 71.42 Hasselt 12.06.00
800m Jaak Matton 2.35.68 Hasselt 12.06.00
1000m Jaak Matton 3.38.00 Nivelles 16.09.98
1500m Jaak Matton 5.36.12 Dilbeek 05.08.00
2000m Jaak Matton 7.59.39 Vilvoorde 07.07.00
3000m Jean Basteleus 13.39.18 Huizingen 05.08.05
5000m Jaak Matton 20.19.54 Ninove 25.06.99
10000m Jaak Matton 41.57.86 Flémalle 14.07.99
1 uur Jaak Matton 14116m Anderlecht 26.10.97
H/marathon Jacky Merckx 1.40.29 Sint-Truiden 14.09.14
Ver Henri Lenoir 4.82 Dilbeek 04.08.01
Kogel - 5kg Henri Lenoir 9.57 Gosselies 05.09.97
Discus - 1kg Henri Lenoir 33.52 Dilbeek 05.08.00
Speer 600gr  Henri Lenoir 33.80 Hasselt 12.06.00
5-kamp/ IAAF
ver/speer/200/discus/1500
Henri Lenoir 971pt Machelen 23.08.97
5-kamp/ WMA Henri Lenoir 1418pt Dilbeek 05.08.00
4x100m Henri Lenoir 65.34 Heverlee 23.08.00
  Marcel Swalens      
  Adelin Hemelings      
  Jaak Matton      
4x200m Henri Lenoir 2.19.74 Heverlee 23.08.00
  Marcel Swalens      
  Adelin Hemelings      
  Jaak Matton      
4x400m Jaak Matton 5.15.47 Vilvoorde 22.08.01
  Henri Lenoir      
  Marcel Swalens      
  Adelin Hemelings      
4x800m Jaak Matton 12.39.54 Heverlee 28.08.02
  Henri Lenoir - 70      
  Marcel Swalens      
  Adelin Hemelings      
4x1500m Jaak Matton - 70 25.51.25 Heverlee 27.08.03
  Marcel Swalens      
  Jean Basteleus      
  Adelin Hemelings      

 

OEH Clubrecords Masters vrouwen - W65

100m Christiane Limbourg 17.36 Oudenaarde 05.06.16
200m Christiane Limbourg 34.10 Oudenaarde 05.06.16

 

OEH Clubrecords Masters mannen - M70

100m Henri Lenoir 14.33 Diest 16.06.02
200m Henri Lenoir 30.43 Ninove 05.10.02
300m Jaak Matton 53.75 Huizingen 05.08.05
400m Jaak Matton 73.37 Brasschaat 14.06.03
800m Jaak Matton 2.40.77 Liège 14.06.03
1500m Jaak Matton 5.43.91 Aalst 01.06.03
2000m Jaak Matton 8.34.18 Huizingen 21.08.04
3000m Jaak Matton 12.56.67 Huizingen 05.08.05
2 mijl Jaak Matton 12.42.11 Huizingen 24.08.07
5000m Jaak Matton 21.23.76 Vorst 17.05.03
10000m Jaak Matton 43.22.23 Ninove 02.07.03
1 uur Jaak Matton 13160m Wespelaar 04.10.02
H/marathon Marcel Swalens 2.12.53 Oetingen 25.08.07
Ver Henri Lenoir 4.35 Brasschaat 09.06.02
Kogel - 4kg Henri Lenoir 10.45 Aalst 01.06.03
Kogel - 7.2kg Henri Lenoir 7.57 Huizingen 09.10.04
Discus - 1kg Henri Lenoir 28.56 Heverlee 24.08.02
Discus - 2kg Henri Lenoir 25.91 Huizingen 07.10.06
Speer - 500gr Henri Lenoir 24.14 Schaarbeek 23.09.06
Speer - 600gr Henri Lenoir 29.94 Dilbeek 31.07.04
5-kamp/ WMA Henri Lenoir 1186pt Ninove 05.10.02

 

OEH Clubrecords Masters vrouwen - W70

800m Hilda-Ann Foster 3.38.76 Sint-Niklaas 16.06.19

 

OEH Clubrecords Masters mannen - M75

100m Henri Lenoir 14.70 Tienen 22.09.07
200m Henri Lenoir 31.73 Braine-l'Alleud 05.07.09
300m Henri Lenoir 54.41 Huizingen 24.08.07
400m Jaak Matton 83.24 Brasschaat 12.06.10
800m Jaak Matton 3.30.71 Ninove 11.06.11
1500m Jaak Matton 6.54.35 Brasschaat 12.06.10
5000m Marcel Swalens 27.57.20 Brasschaat 12.06.10
10000m Jaak Matton 47.19.73 Jambes 02.07.08
1 uur Jaak Matton 12224m Vorst 27.10.07
Ver Henri Lenoir 4.19 Mechelen 15.09.07
Kogel - 4kg Henri Lenoir 10.29 Ninove 01.08.08
Kogel - 5kg Henri Lenoir 9.97 Lebbeke 29.08.08
Discus - 1kg Henri Lenoir 23.70 Dilbeek 29.07.07
Speer - 500gr Henri Lenoir 28.04 Sint-Niklaas 30.05.09
5-kamp/ WMA Henri Lenoir 830pt Dilbeek 29.07.07
4x200m Freddy Belsack 3.38.24 Gooik 27.08.17
  Adelin Hemelings - 80      
  Jean-Pierre Van Impe      
  Jean Basteleus      
4x400m Marcel Swalens - 80 8.01.62 Huizingen 28.08.16
  Adelin Hemelings - 80      
  Freddy Belsack      
  Jean Basteleus      
4x800m Marcel Swalens - 80 18.10.22 Huizingen 28.08.16
  Adelin Hemelings - 80      
  Freddy Belsack      
  Jean Basteleus      

 

OEH Clubrecords Masters mannen - M80

100m Henri Lenoir 15.18 Beveren 10.06.12
200m Henri Lenoir 33.70 Beveren 10.06.12
300m Jean-Pierre Van Impe 1.02.43 Aalst 29.09.18
400m Jean-Pierre Van Impe 1.35.60 Sint-Niklaas 16.06.19
800m Jean-Pierre Van Impe 4.17.02 Sint-Niklaas 15.06.19
1500m Jean Basteleus 9.54.12 Sint-Niklaas 16.06.19
5000m François Boonen 38.58.15 Sint-Niklaas 16.06.19
Ver Henri Lenoir 3.78 Ninove 27.06.12
Kogel - 3kg Henri Lenoir 10.93 Geraardsbergen 06.10.13
Kogel - 4kg Henri Lenoir 10.10 Vilvoorde 24.05.14
Discus - 1kg Henri Lenoir 23.54 Sint-Niklaas 22.06.14
Hamer - 3kg Henri Lenoir 26.90 Eeklo 17.09.16
Speer - 400gr Henri Lenoir 24.74 Gooik 07.09.14
Speer - 500gr Henri Lenoir 23.18 Lebbeke 14.06.14
Gewichtwerpen Henri Lenoir 12.51 Eeklo 17.09.16
5-kamp
200/1500/ver/discus/speer
Jean-Pierre Van Impe 1807pt Dilbeek 27.07.19
Werp 5-kamp
kogel/discus/speer/hamer/
gewichtwerpen
Henri Lenoir 3108pt Sint-Niklaas 19.06.16
4x100m Henri Lenoir - 85 82.09 Huizingen 25.08.19
  Jean Basteleus      
  François Boonen      
  Jean-Pierre Van Impe      
4x200m Henri Lenoir - 85 3.17.30 Zwevegem 18.08.18
  Jean Basteleus      
  François Boonen      
  Jean-Pierre Van Impe      
4x400m Henri Lenoir - 85 8.32.18 Huizingen 25.08.19
  Jean Basteleus      
  François Boonen      
  Jean-Pierre Van Impe      

 

OEH Clubrecords Masters mannen - M85

100m Henri Lenoir 16.03 Ninove 17.06.17
200m Henri Lenoir 36.88 Malaga (Esp) 09.09.18
Hoog Henri Lenoir 1.15 Kessel-Lo 23.09.17
Ver Henri Lenoir 3.52 Ninove 18.06.17
Hinkstap Henri Lenoir 7.33 Kessel-Lo 23.09.17
Kogel - 3kg Henri Lenoir 9.79 Obourg 19.08.17
Discus - 1kg Henri Lenoir 23.43 Ninove 17.06.18
Hamer - 3kg Henri Lenoir 28.20 Obourg 19.08.17
Speer - 400gr Henri Lenoir 22.08 Ninove 18.06.17
Gewichtwerpen - 5,45kg Henri Lenoir 12.11 Obourg 17.09.17
Werp 5-kamp
kogel/discus/speer/hamer/
gewichtwerpen
Henri Lenoir 3932pt Obourg 19.08.17

 

 

 




 



© 2020, website powered by Twizzit.com